Instagram

SIKÇA SORULAN SORULAR

UFLAZ TEMİZLİK

NEDEN UFLAZ TEMİZLİGİ SEÇMELİYİZ ?

Hizmet sektörünün ne kadar önemli olduğunu, İnsana İnsanla hizmet vermenin zorluğunu ve ne kadar titiz olduğunuzu çok iyi biliyoruz ve bu yüzden ilkel yöntemler ile değil, modern yöntemler ile eğitimli tecrübeli genç ve dinamik personelimize güvenebilirsiniz.

Hayır. Uflaz Temizlik’in amacı, var olan sorumluluğunuzu azaltmaktır; kesinlikle size sorumluluk eklemek değil! Profesyonel bir temizlik hizmeti olarak, personelin istihdamının maaşının, sigortasının ve İşçi Tazminatı dahil, tüm yasal gereklilikleri yapılmaktadır.

Hayır. günlük temizliklerde İmzalanacak hiçbir sözleşme yok. Sadece uzun vadeli çalışma durumunda sözleşme yapılmaktadır.

Halılarınızın, el ve ayak değmeden, tam otomatik, halıların içerisine yerleşmiş kirleri çıkarmaya yarayan vakum özellikli, halı yıkama makinelerinde yıkanıyor.

Evde olmanıza gerek yok. Sadece bize kapıyı açmanız ve iş bitiminde evinizi kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.

Uflaz Temizlik haftalık, iki haftada bir ve aylık olarak düzenli temizlik hizmeti almanızı tavsiye eder. Bu periyodik temizliğin dışında özel olarak bir defalığına da temizlik hizmeti almanız durumunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Uflaz Temizlik firması olarak biz; Bina temizlik Hizmetleri, yenilikçi yaklaşımlar ve üstün ekipman kullanımı ile mükemmel, endüstriyel temizlik hizmetleri sunmaya adanmış profesyonellerden oluşan bir ekip ile sağlanabilir. Yüksek kalitede endüstriyel temizlik hizmetleri, düzenli olarak rutin programlara bağlı olarak ya da derin temizlik gerektiren büyük projeler için kullanılabilir. Endüstriyel Temizlik Bakım Projeleri’nin verimli, hızlı bir şekilde tamamlanabilir ve maliyet etkin olarak tasarlanması gerekmektedir. Uflaz Temizlik etkin projeleri tamamlamak için uzman endüstriyel temizlik ekipmanları ve cihazları kullanmaktadır. Tüm endüstriyel temizlik projeleri SGÇ (Sağlık – Güvenlik – Çevresel) programı ile uyum içinde ve müşterilerimizin SGÇ gereksinimleri ile birlikte tamamlanır. Firmamız engin bilgi birikimi ile Türkiye’de bir çok projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır.

Hemen Ara
WhatsApp